Co nabízíme

Nejen kultura a vzdělávání

Naše nabídka obsahuje pestrou škálu aktivit, od kulturních pořadů jako jsou koncerty, divadelní představení či zprostředkování umělců, přes vzdělávací aktivity (přednášky, komentované vycházky, workshopy, výlety za uměním), až po firemní eventy a služby v oblasti marketingu a PR. 

Jsme malá rodinná firma limitovaná počtem klientů, které můžeme v danou chvíli odbavit. 

Nechceme omezovat kvalitu na úkor kvantity. 

Děkujeme za pochopení, pokud Vaší poptávce aktuálně nevyhovíme.


Kultura

Umíme zorganizovat nebo se produkčně a marketingově podílet na akcích jako jsou koncerty, divadelní představení, talkshow, umělecké výstavy, aj. Zajišťujeme zastoupení a zprostředkování umělců, předprodej vstupenek, firemní eventy nebo teambuldingové akce.

Exkluzivně zastupujeme a držíme licenční práva k uměleckým dílům Jany Jebavé (*1953) a Zdeňka Jebavého (1953 - 2007), jejich tvorbu pravidelně prezentujeme široké veřejnosti.

Vzdělávání

Pořádáme a zajišťujeme lektory pro přednášky pro veřejnost (zejména přednášky o umění), vzdělávací aktivity pedagogických pracovníků a školních kolektivů, vzdělávání dospělých, aktivity pro seniory, komentované vycházky a prohlídky, workshopy, výlety za uměním.

Jedná o činnost, které se snažíme věnovat velmi intenzivně, protože "Vzdělání je schopnost porozumět druhým." /Johann Wolfgang von Goethe/

Marketing, PR a další služby

Zajišťujeme aktivity z oblasti marketingu a PR, včetně grafických prací, tisku, výroby reklamních předmětů, mediálního zastoupení a poradenství, back office podpory nebo fotografických služeb. 

Produkujeme vlastní řadu uměleckých Dárků s příběhem, které naleznete na internetovém obchodě na prodejním portále Fler.cz