• Aktuální nabídka:

Estetika pro seniory 2018/2019 (zimní semestr - skupina A) - PŘEDPLATNÉ VYPRODÁNO, JEDNORÁZOVÝ VSTUP POUZE S PŘEDCHOZÍ REZERVACÍ (program ke stažení ZDE)
  • Marketingové a PR služby:

Nabízíme širokou škálu služeb od grafických prací (např. příprava propagačních materiálů, inzerce, plakáty, vizitky), přes tiskové služby až po plánování a zajištění marketingových kampaní. Dále nabízíme fotografické služby včetně profesionálního líčení, zajištění PR a promo akcí, firemních eventů nebo reklamních a propagačních předmětů. Rovněž nabízíme administrativní služby a copywriting formou virtuální asistentky.
Reference ZDE.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  • Produkce kulturních akcí:

Produkujeme, zajišťujeme a zprostředkováváme rozličné kulturní akce: koncerty a hudební vystoupení, kulturní programy a moderace firemních eventů, muzikálové a jiné zábavní show, divadelní představení, besedy a společenská setkání, umělecké výstavy a prezentace umělců, výlety za uměním a další služby v rámci cestovního ruchu.
Reference ZDE.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  • Produkce vzdělávacích akcí:

Produkujeme, zajišťujeme a zprostředkováváme rozličné vzdělávací akce: komentované vycházky a prohlídky, kurzy a semináře, workshopy, teambuildingy, školení a přednášky. 
Reference  ZDE .
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  • Předprodej vstupenek:

Zajišťujeme předprodej vstupenek na všechny akce z naší produkce a dále hromadné objednávky vstupenek pro firmy i jednotlivce na rozličné kulturní akce v Praze.
Aktuální nabídku zašleme na vyžádání.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Vydavatelská a mediální produkce:

Vydáváme odborné a další publikace a vytváříme upomínkové předměty s uměleckými motivy a mnohé další.
Od roku 2017 provozujeme český designový e-shop OdBarunky.cz
Více informací o tomto projektu naleznete ZDE.
 
 
 

 

 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
  • Zprostředkování a zastupování umělců a odborných lektorů:

Nabízíme zprostředkování a zastupování umělců a odborných lektorů. 
Exkluzivně zastupujeme výtvarnici, kunsthistoričku a odbornou lektorku PhDr. Janu Jebavou, včetně autorských práv.
Jana Jebavá (*1953) vystudovala na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci obor bohemistika, dějiny umění a estetika. Doktorát získala v Praze na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Kromě toho, že přednáší dějiny umění a estetiky, se věnuje vlastní umělecké tvorbě v oblasti grafiky, malby, kresby a poezie. Za svá díla vyhrála několik medailí na mezinárodních bienále (Itálie, Polsko, Španělsko). Její práce jsou zastoupeny v soukromých sbírkách v Evropě i v Americe. Pro univerzitní nakladatelství Karolinum v Praze napsala autorské publikace Úvod do arteterapie a Kapitoly z dějin tance. Oba tituly se staly bestsellery a nezbytným studijním materiálem na mnoha humanitních fakultách. Svoje odborné články publikovala v různých časopisech a revue. V současné době se intenzivně věnuje lektorské činnosti, výletům za uměním a přednáškovým cyklům v rámci rodinné agentury.
 

 

© 2017 Všechna práva vyhrazena.