• Aktuální nabídka:

Estetika pro seniory 2019/2020 (zimní semestr - skupina A) - PŘEDPLATNÉ VYPRODÁNO, JEDNORÁZOVÝ VSTUP POUZE S PŘEDCHOZÍ REZERVACÍ (program ke stažení ZDE
 

  
  • Marketingové a PR služby:

Nabízíme širokou škálu služeb od grafických prací (např. příprava propagačních materiálů, inzerce, plakáty, vizitky), přes tiskové služby až po plánování a zajištění marketingových kampaní. Dále nabízíme fotografické služby včetně profesionálního líčení, zajištění PR a promo akcí, firemních eventů nebo reklamních a propagačních předmětů. Rovněž nabízíme administrativní služby a copywriting formou virtuální asistentky.
Reference ZDE.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  • Produkce kulturních akcí:

Produkujeme, zajišťujeme a zprostředkováváme rozličné kulturní akce: koncerty a hudební vystoupení, kulturní programy a moderace firemních eventů, muzikálové a jiné zábavní show, divadelní představení, besedy a společenská setkání, umělecké výstavy a prezentace umělců, výlety za uměním a další služby v rámci cestovního ruchu.
Reference ZDE.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  • Produkce vzdělávacích akcí:

Produkujeme, zajišťujeme a zprostředkováváme rozličné vzdělávací akce: komentované vycházky a prohlídky, kurzy a semináře, workshopy, teambuildingy, školení a přednášky. 
Reference  ZDE .
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  • Předprodej vstupenek:

Zajišťujeme předprodej vstupenek na všechny akce z naší produkce a dále hromadné objednávky vstupenek pro firmy i jednotlivce na rozličné kulturní akce v Praze.
Aktuální nabídku zašleme na vyžádání.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Vydavatelská a mediální produkce:

Vydáváme odborné a další publikace a vytváříme upomínkové předměty a designové zboží s uměleckými motivy a mnohé další.
Od roku 2017 provozujeme český designový e-shop Od Barunky.cz
Více informací o tomto projektu naleznete  ZDE .
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  • Zprostředkování a zastupování umělců a odborných lektorů:

Nabízíme zprostředkování a zastupování umělců a odborných lektorů. 
Exkluzivně zastupujeme výtvarnici, kunsthistoričku a odbornou lektorku PhDr. Janu Jebavou a jsme jediným držitelem licenčních práv k její tvorbě.
 
 

 

© 2018 Všechna práva vyhrazena.