• Aktuální nabídka:

Estetika pro seniory 2018/2019 (zimní semestr - skupina A) - PŘEDPLATNÉ VYPRODÁNO, JEDNORÁZOVÝ VSTUP POUZE S PŘEDCHOZÍ REZERVACÍ (program ke stažení ZDE)
Estetika pro seniory 2018/2019 (letní semestr - skupina A) - PŘEDPLATNÉ VYPRODÁNO, JEDNORÁZOVÝ VSTUP POUZE S PŘEDCHOZÍ REZERVACÍ (program ke stažení ZDE
Univerzita pro každého 2018/2019 (zimní semestr) - JEDNORÁZOVÉ PŘEDNÁŠKY A KOMENTOVÉ VYCHÁZKY PRO ŠIROKOU VEŘEJNOST (podrobné informace u jednotlivých termínů v kalendáři akcí): 24.10., 26.10., 29.10., 02.11., 09.11., 30.11., 10.12., 19.12., 21.12.2018
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  • Marketingové a PR služby:

Nabízíme širokou škálu služeb od grafických prací (např. příprava propagačních materiálů, inzerce, plakáty, vizitky), přes tiskové služby až po plánování a zajištění marketingových kampaní. Dále nabízíme fotografické služby včetně profesionálního líčení, zajištění PR a promo akcí, firemních eventů nebo reklamních a propagačních předmětů. Rovněž nabízíme administrativní služby a copywriting formou virtuální asistentky.
Reference ZDE.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  • Produkce kulturních akcí:

Produkujeme, zajišťujeme a zprostředkováváme rozličné kulturní akce: koncerty a hudební vystoupení, kulturní programy a moderace firemních eventů, muzikálové a jiné zábavní show, divadelní představení, besedy a společenská setkání, umělecké výstavy a prezentace umělců, výlety za uměním a další služby v rámci cestovního ruchu.
Reference ZDE.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  • Produkce vzdělávacích akcí:

Produkujeme, zajišťujeme a zprostředkováváme rozličné vzdělávací akce: komentované vycházky a prohlídky, kurzy a semináře, workshopy, teambuildingy, školení a přednášky. 
Reference  ZDE .
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  • Předprodej vstupenek:

Zajišťujeme předprodej vstupenek na všechny akce z naší produkce a dále hromadné objednávky vstupenek pro firmy i jednotlivce na rozličné kulturní akce v Praze.
Aktuální nabídku zašleme na vyžádání.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Vydavatelská a mediální produkce:

Vydáváme odborné a další publikace a vytváříme upomínkové předměty a designové zboží s uměleckými motivy a mnohé další.
Od roku 2017 provozujeme český designový e-shop Od Barunky.cz
Více informací o tomto projektu naleznete  ZDE .
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  • Zprostředkování a zastupování umělců a odborných lektorů:

Nabízíme zprostředkování a zastupování umělců a odborných lektorů. 
Exkluzivně zastupujeme výtvarnici, kunsthistoričku a odbornou lektorku PhDr. Janu Jebavou a jsme jediným držitelem licenčních práv k její tvorbě.
 
 

 

© 2018 Všechna práva vyhrazena.